MGBiD

Forum kierunku: Maszyny, Górnicze, Budowlane i Drogowe

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-03-02 17:04:36

mossin

Administrator

2388957
Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 16
Punktów :   
Wydział: AA
Skąd: ja się tu wiozłem?
nr na liście: 28

Chroń lasy! (książki.pdf)

Ze względu na ch#$%@! pogodę uniemożliwiającą wystawienie nosa nawet za próg bloku, pogrzebałem w necie i jak już pewnie część z was zauważyła, wrzuciłem do każdego działu z przedmiotami, książki jakie udało mi się dziś znaleźć. Trochę tego jest, cześć w .pdf, niestety z rapida co będzie się wiązać ze sporymi ograniczeniami czasowymi przy odczekiwaniu pauzy pomiędzy kolejnymi odblokowaniami IP. Oczywiście wyjątkiem są w tym miejscu osoby z Neozdradą, a to dlatego, że posiadają zmienne IP. Jak je zmienić? A no normalnie, po ściągnięciu pliku z rapide, rozłączyć się, połączyć jeszcze raz i ściągać dalej Część ebooków (z PKMu) jest na torrencie, zamkniętych dla tylko dla zarejestrowanych osób. Na wasze szczęście mam tam konto i już targam te knigi

A teraz druga strona medalu.... Nie wiem  ile z tych linków działa. Cześć jest naprawdę wiekowa, a jak wiecie na rapidzie istnieje system automatycznego usuwania plików,które nie byłe przez nikogo ściągane przez pewien okres czasu (chyba 2 tygodnie ). Tak że w razie jakichś problemów proszę pisać w odpowiednich tematach i będziemy szukać dalej, a jak się nic nie znajdzie..... to cóż.... myślę że ktoś z was poratuje mnie kserówką

Odsyłam do odpowiednich tematów. Mam nadzieje, że przydadzą się wam te linki. Taaaaaaaaaaaakich transferów życzę ;P


P.S. Proponuje nie chwalić się zbytnio wśród mniej lub bardziej znajomych osób tymi linkami.... Ze względu na dobra forum, mojego jak i waszego gdy je serwerownia zamknie....


لا إله إلا الله محمد رسول ال

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wywrotka Piła wodomierze wrocław Klinika medycyny estetycznej www.wielka-plyta.pl